Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Wsparcie Biznesu

Specjalnie dla naszych czytelników super promocja na zakup książki. Wystarczy przy zamówieniu wpisać kod rabatowy bsnet by otrzymać 25% zniżki
Studenci w Polsce – mieszkają z rodzicami, mają dobre perspektywy zawodowe I chętnie korzystają z bankowości internetowej - wynika z najnowszej publikacji ZBP, Raportu „Portfel studenta”
Wraz ze wzrostem przychodów, skali działalności i rozpoznawalności marki przedsiębiorstwa zyskują także wrogów.
Prawie połowa Polaków korzysta z karty kredytowej co najmniej parę razy w tygodniu, w tym 13 proc. korzysta codziennie, a prawie 90 proc. raz w miesiącu.
EY uruchamia Domenę Komitetów Audytu – platformę informacyjną dla członków Komitetów Audytu i Rad Nadzorczych
Globalna sprzedaż samochodów osiągnie poziom 100 mln w 2019 r., ponieważ innowacje są głównym czynnikiem zmian.
Technologia blockchain może zrewolucjonizować rynek płatności. Blockchain oznacza potencjalnie niższe koszty funkcjonowania systemu finansowego i jego większe bezpieczeństwo w sensie technicznym
Google, Amazon, Facebook oraz Apple, czyli tak zwana GAFA, mają nadawać ton w usługach finansowych, tworząc dedykowane im platformy cyfrowe, kreując lepsze doświadczenia i wyższe wartości dla klienta niż banki, ubezpieczyciele i fintechy.
Ponad 544 miliony złotych wynosiło na początku września łączne zadłużenie 9 563 przedsiębiorstw rolnych, leśnych i rybackich zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Długów.
Ponad połowa gospodarstw roślinnych przeznacza na inwestycje minimum 100 tysięcy zł, co najmniej raz na dwa lata.

Strony