Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Razem z Concordią

Tłok i gwar to idealne wprost warunki dla złodziei. Niestety taki właśnie klimat panuje w popularnych miejscowościach wypoczynkowych.
Z początkiem lipca wystartowała ogólnopolska kampania edukacyjno-prewencyjna „Przełącz się na bezpieczeństwo”, organizowana przez Concordię Ubezpieczenia.
Statystyki Straży Pożarnej z 2016 roku są nieubłagane – ponad połowa (58 proc.) pożarów dotyczyła domów jednorodzinnych lub wielorodzinnych. Okazuje się, że duża część z nich była do uniknięcia.
W czasie zeszłorocznych wakacji na urlop wybrało się ponad 17 mln Polaków, z których większość zdecydowała się spędzić ten czas w kraju.
Rok 2017 jest szczególny dla poznańskiego ubezpieczyciela. Dokładnie 20 lat temu Concordia Ubezpieczenia (wówczas TUW Wielkopolska) wystawiła pierwszą polisę. Chcąc uczcić ten ważny moment w historii organizacji, w dniu 17 czerwca br. w Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, Concordia zorganizowała Galę Jubileuszową.
Ubezpieczenie turystyczne na wyjazd w Polsce? Tak, to możliwe i – co ważniejsze – także bardzo przydatne, szczególnie gdy planujemy spędzić czas aktywnie.
W sobotę 17.06.2017 swoje urodziny obchodzi Concordia Polska - partner ubezpieczeniowy wielu banków spółdzielczych. Z tej okazji publikujemy list Prezesa Zarządu Pana Jacka Smolarka.
Nie stać mnie. Nie potrzebuję. Nigdy o tym nie myślałem. To najczęstsze odpowiedzi na pytanie, dlaczego ponad połowa Polaków (52 proc.) nie ma polisy na życie .
Z danych GFK wynika, że obecnie istnieje około 107 tys. sklepów spożywczych i spożywczo-przemysłowych*, z czego 96 proc. to niewielkie rodzinne biznesy, a nie nowoczesne sieci. Oznacza to, że powódź, ulewa, czy zwykła przerwa w dostawie prądu może doprowadzić do dużych strat finansowych.
Ile w Polsce jest sklepów? Czy większość z nich stanowią małe, rodzinne biznesy, czy raczej duże placówki takie jak supermarkety, hipermarkety czy dyskonty?

Strony