Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Z innej beczki

Gdy pracownicy są zmęczeni, często chorują, brakuje im motywacji do pracy lub odchodzą z firmy - to mogą być oznaki, że w firmie nie dzieje się dobrze.
Studiowanie zawsze wiąże się z kosztami, które są szczególnie wysokie, gdy młody człowiek w okresie nauki nie mieszka z rodzicami.
Polecamy artykuł, w którym główny analityk Expandera Jarosław Sadowski, radzi co należy zrobić, aby zrekompensować sobie spadek dochodów na emeryturze.
Coraz częściej to dobrej jakości napój z dodatkami jak z kawiarni.
Jak zareaguje farmaceuta w Hiszpanii, gdy klient okaże receptę od lekarza w Polsce? Czy każde lekarstwo znane i stosowane w naszym kraju bywa dostępne w aptekach całej Unii Europejskiej?
Zaciągając zobowiązania powinniśmy mieć świadomość własnych mocnych i słabych stron, które oddziaływają na ekonomiczną sferę naszego życia.
Większość dzieci otrzymuje pierwszy smartfon w wieku ok. 8 lat – wynika z badania F-Secure i sieci Plus „Bezpieczny smartfon dla dziecka”.
Upatrzona w niemieckim sklepie konsola do gier, która miał być prezentem urodzinowym, nie dotarła na czas. Perfumy z Francji nie przypominają z wyglądu tych wystawionych na stronie. A w sprowadzonym z Włoch rowerze szwankują przerzutki. Jak powinien zareagować klient z Polski, gdy internetowe zakupy w jednym z państw UE skończyły się fiaskiem?
Nowy rok szkolny rozpoczął się 4 września. Najbliższa przerwa w nauce nastąpi po niespełna czterech miesiącach –z okazji Świąt Bożego Narodzenia.
Blisko 95 proc. rodziców pomaga dzieciom w nauce, z czego najwięcej czasu (aż 40 proc.) poświęcają na matematykę.

Strony