Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Info

W pierwszym półroczu bieżącego roku w całym regionie Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej zawarto 473 transakcji fuzji i przejęć na łączną kwotę 19,9 mld USD.
Budżety gospodarstw domowych w 2016 r. Cechy demograficzno-społeczne osób w gospodarstwie domowym, poziom miesięcznych dochodów i wydatków. Poziom spożycia niektórych artykułów żywnościowych w przeliczeniu na osobę w gospodarstwie domowym oraz wyposażenie w niektóre przedmioty trwałego użytkowania. Ceny produktów rolnych w sierpniu 2017 roku W...
Bezpiecznie dla złotego
EFL przygotował dla klientów nową ofertę finansowania samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 tony z wysokim wykupem – Leasing Swobodny Auto+.
Polacy pracują średnio 45 godzin tygodniowo - tak wynika z danych Kantar Millward Brown dla Work Service.
Komunikaty GUS dot m.in rynku mieszkaniowego
W oczekiwaniu na FED
Tylko co dwunasty Polak spodziewa się, że jego dochody w ciągu najbliższych dwóch lat się zmniejszą, zaś co piąty oczekuje poprawy – wynika z badania przeprowadzonego dla Provident Polska.
W sierpniu produkcja przemysłowa wzrosła o 8,8 proc., a budowlano-montażowa o 23,5 proc. To wyniki znacznie wyższe niż się spodziewano, a w przypadku budownictwa najlepsze od ponad pięciu lat. Nie zawiodła także sprzedaż detaliczna, notując wzrost o 7,6 proc., a po skorygowaniu o inflację o 6,9 proc.
EUROFINAS, reprezentujący na forum europejskim instytucje finansowe z 18 krajów Europy, przedstawił rezultaty działania zrzeszonych w nim organizacji na ich rynkach narodowych. Dane, obemujące okres I półrocza 2017 roku, pozwalają ocenić kondycję europejskiej gospodarki.

Strony