Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Aktualności banków spółdzielczych

Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie zaprasza do nowej placówki - Filii Banku przy ul. Zakopiańskiej
W najbliżą niedzielę, 23 lipca w parku miejskim w Limanowej odbędzie się III Jarmark Historyczny Św. Marii Magdaleny - między wojnami: piękne dwudziestolecie.
Nadwiślański Bank Spółdzielczy w Puławach, usytuowany po dwóch stronach Wisły, wspiera projekt „WISŁOTERAPIA”, realizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Gołębia. Nadwiślański Bank Spółdzielczy w Puławach, usytuowany po dwóch stronach Wisły, wspiera projekt „WISŁOTERAPIA”, realizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Gołębia.
Przypadające na dzień 25.06.2017 roku ogólnopolskie Święto Spółdzielczości Bankowej, Bank obchodził w dniu 14.07.2017 roku, w dniu bardzo szczególnym, gdyż Bank świętował Jubileusz 110-lecia działalności.
W dniu 16 lipca 2017 roku na terenie Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu odbyła się impreza plenerowa pod nazwą „IX Zajazd Wysokomazowiecki”.
W ubiegły weekend odbyła się już dwudziesta edycja Święta Róż w Końskowoli. J ak co roku wydarzenie ściągnęło tłumy wielbicieli tych wyjątkowych kwiatów. Na tegorocznej edycji wystawiono ponad 100 odmian róż.
Bank Spółdzielczy w Koronowie, od wielu lat wspomaga funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy
Przetarg na ponad 10 mln zł został ogłoszony przez Urząd MarszałkowskiI Województwa Dolnośląskiego, a wygrał go Bank Spółdzielczy w Zwoleniu
KNF na posiedzeniu w dniu 18 lipca 2017 r. zatwierdziła nowych prezesów banków spółdzielczych
Bank Spółdzielczy we Wschowie wesprze imprezę na plaży. Animacje dla dzieci, ZUMBA - atrakcji nie zabraknie. BS-y są niezawodne.

Strony