Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Aktualności zrzeszeń

Obszerne fragmenty wystąpienia Przewodniczącego KNF Marka Chrzanowskiego podczas Forum Liderów Banków Spółdzielczych w dniu 20.09.2017 r
Moje stanowisko jest takie, że zatrzymać odpływ udziałowców może jedynie odpowiedzialna i rozważna polityka dywidendowa – stwierdził przewodniczący KNF.
Specjalnie dla naszych czytelników super promocja na zakup książki. Wystarczy przy zamówieniu wpisać kod rabatowy bsnet by otrzymać 25% zniżki
Opublikowane wyniki Grupy Kapitałowej Banku BPS za 1H’17 w analizie DM Banku BPS.
W poniedziałek, 25 września br. Centrum Bankowości Korporacyjnej i Ekonomii Uniwersytetu Lumsa w Rzymie będzie gospodarzem spotkania ekspertów EACB Think Tank.
Potencjał banków spółdzielczych nie jest w pełni wykorzystany. Zdaniem przedstawicieli tego sektora barierą dla jego rozwoju są regulacje, których uciążliwość bywa niewspółmierna do skali działalności.
Komunikat o powołaniu Prezesa Zarządu BPS TFI S.A.
Rozpoczęła się kampania reklamowa Banków Spółdzielczych z Grupy BPS, w której pokazanie zostaną wartości bankowości spółdzielczej pod wspólnym logiem Grupy.
Odważnie i rozważnie - dyskusja o przyszłości polskiej bankowości lokalnej w dobie rewolucji technologicznej to motto tegorocznego Forum.
Bankowość spółdzielcza jest w dobrej formie i z powodzeniem wykorzystuje potencjał na rynku lokalnym ... Ponadto zgodnie z ideą spółdzielczości bankowej, w świecie, w którym liczą się pieniądze, my pamiętamy o ludziach i przez cały czas angażujemy się w rozwój i pomoc lokalnym społecznościom.

Strony